Вже у цьому році вступники, які вирішили обрати навчання у ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ», зможуть навчатися на затребуваній спеціальності 122 «Комп’ютерні науки».

Основна мета спеціальності – підготовка висококваліфікованих спеціалістів з розробки математичного, інформаційного та програмного забезпечення інформаційних систем, у галузі інформаційних технологій.

Програма спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» орієнтована на підготовку кваліфікованих фахівців, яка дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях. Специфіка професій, які отримують фахівці з відповідної спеціальності дозволяє працювати віддалено, мати гнучкий робочий графік. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп’ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ»