Наприкінці січня у ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ» відбувся комплексний кваліфікаційний екзамен за фахом та з іноземної мови (англійської) зі спеціальності «Туризм». Здобувачі показали належний рівень теоретичних знань та сформованих практичних вмінь та навичок.

Екзаменаційну комісію, яку очолював в.о. завідувача кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму ТДАТУ Сергій Карман. Під час іспит убули відзначені декілька студентів, які отримали оцінку «відмінно». Серед них: Ганна Бесчастна, Михайло Асєєв, Олександра Кислова, Поліна Лифарь та Діана Андрющенко.

Відбувся комплексний екзамен за фахом і зі спеціальності «Харчові технології». Здобувачі освіти групи ХТВ-4 (спеціалізація «Бродильне виробництво і виноробство» та групи ХТК-4 «Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів») показали високі знання з обраної професії і достойно відповідали на поставлені завдання.

Комісія, яка працювала в повному складі, відзначила здобувачів освіти групи ХТВ-4 Любов Оксанчук, Катерину Сімінько, Ірину Кашпуренко, групи ХТК-4 Юлію Стрюк, Валерію Солонську, Аліну Швед, Вікторію Дунданову та Тетяну Хоміч, які дали повні відповіді, вільно володіли навчальним матеріалом і отримали «відмінно» на комплексному екзамені за фахом.

Очолювала комісію доцент кафедри «Харчових технологій та готельно-ресторанної справи» ТДАТУ, кандидат технічних наук, Надія Загорко. Надія Петрівна побажала випускникам успіхів і не зупинятись на досягнутому, а продовжити навчання в університеті.

Відбулись Державні іспити зі спеціальності «Менеджмент» у ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ». Студенти складали тести та демонстрували знання з теоретичної підготовки. Екзаменаційні завдання, які містили виробничу ситуацію, вимагали від випускників довести можливість та здатність приймати правильні рішення у складних та суперечливих питаннях. За рішенням комісії студентам було присвоєно кваліфікацію «помічник керівника виробничого підрозділу».

Редакційно-видавничий відділ