З нагоди Дня Військово-Морських сил України у Бердянську проходили різноманітні урочистості.

Увечері, з 19:00 на Приморській площі з цієї нагоди свій феєричний виступ бердянцям та гостям міста подарував військовий оркестр 194 понтонно-мостового полку Міністерства Оборони України. Цей оркестр відомий не лише в Україні, а у світі, бо виступав на фестивалях в Німеччині, Бельгії, Франції, Нідерландах, Китаї тощо.

Участь у заходах взяли і здобувачі ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ». Учасники хореографічного колективу «Мегаполіс» разом з Т. Вержиковською та В. Люцкановим подарували глядачам концертні номери.

А з 20:00 на головній сцені міста проходило міське театралізоване свято «Нептун-2021», по завершені якого відбувся святковий феєрверк.

ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ»