Викладачі ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» взяли участь у телемості професійного спілкування.

Кафедра філологічних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського організувала та провела майже 6-годинний телеміст професійного спілкування «Чернігів- Київ-Миколаїв- Варшава- Житомир-Острог-Рівне-Полтава-Вінниця-Кропивницький-Нова Каховка-Дніпро-Калуш-Ніжин-Ічня-Бахмач-Прилуки…-Чернігів» під назвою Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська мова як чинник національної державності».

Серед учасників конференції були Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь, представники Міністерства освіти і науки України, науковці, викладачі української мови та літератури.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» був представлений викладачами української мови та літератури Оксаною Косіновою та Оленою Спічак. Оксана Косінова виступила з доповіддю «Творчість Ольги Кобилянської у компаративістичному аспекті», у якій акцентувала на важливості вивчення національної літературної спадщини в сучасному аспекті.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»