Викладачі ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ» Олена Болюта та Тетяна Білогуб, за допомогою сервісу G Suite for Education, використовуючи веб-застосунки від Google, такі, як Google Диск, Google Клас, Google документи та цифрову інтерактивну дошку Jamboard провели відкрите бінарне онлайн-заняття з української мови та англійської мови.

Тема заняття «Сприйняття чужого мовлення. Відтворення готового тексту». Усний переказ тексту публіцистичного стилю із творчим завданням. Вплив науково-технічного прогресу на людину».

Метою проведення було узагальнити основні відомості про публіцистичний стиль мовлення, удосконалити вміння й навички переказувати текст, імплементація ключових умінь та навичок володіння іноземною мовою, формування професійних якостей майбутнього фахівця, актуалізація міжпредметних зв’язків, інтенсифікація здобутих знань на практиці.

Як забезпечити якісне засвоєння навчального матеріалу, сформувати необхідні сучасному студенту компетентності, які методи та форми найкраще використати – такі питання викладачі ставили перед собою.

Протягом заняття студенти активно комунікували, спільно з викладачами визначали мету та мотивацію своєї навчальної діяльності, опрацьовували новий матеріал та підводили підсумки роботи. Заняття було структуровано, містило мультимедійні та інтерактивні компоненти, елементи самоконтролю.

Проведення онлайн-занять під час дистанційного навчання значно організовує, дисциплінує та підвищує рівень засвоєння знань студентами і дає можливість не зупиняти навчальний процес, а ефективно продовжувати його в онлайн-режимі.

ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ»