В рамках вивчення дисципліни «Вступ до спеціальності» у ВПС «Ногвйський фаховий коледж ТДАТУ» відбулося виїзне практичне заняття до фермерського господарства «Едельвейс».

Студенти другого курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ознайомилися з історією створення сімейного фермерського господарства, його організаційною структурою та виробничим напрямком. Голова фермерського господарства Анатолій Мустафаєв розповів студентам про технологію виробництва полуниці та винограду на закритому ґрунті, як головних культур господарства. Студенти також дізналися куди реалізується продукція та про партнерів з якими співпрацює господарство.

Здобувачі освіти дізналися, що господарство у своїй діяльності використовують голландські технології, а продукцію реалізують на столичному ринку та супермаркетах великих міст.

У майбутніх підприємців виникали питання щодо ефективності та прибутковості виробництва різних культур в південному регіоні, вибору культур для власного бізнесу, на всі питання від голови фермерського господарства студенти отримали вичерпну відповідь.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами сайту ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»