Голова циклової комісії технічних дисциплін та викладач спецдисциплін ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ» Віталій Ткачук отримав статус експерта оцінювання освітньо-професійних програм та освітньої діяльності закладів фахової перед вищої освіти.

Віталій Васильович пройшов повний цикл семінарів з питань акредитації освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти, які були влаштовані Державною освітньою установою «Навчально-методичний центр з питань якості освіти». Мета семінарів – підвищення кваліфікації працівників закладів освіти, відповідальних за акредитацію освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти.

Для підтвердження отриманих знань, учасники семінарів повинні були скласти тести. За результатами, Віталій Ткачук отримав відповідний сертифікат.

ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ»