Директор ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» Олександр Гребінчак та заступник директора з навчальної роботи Лариса Назарова на останньому засіданні педагогічної ради вручили викладачам коледжу дипломи за перемогу у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «Педагогічний Оскар 2021».

У номінації «Інновації у створенні й упровадженні сучасних методик, форм, прийомів викладання навчально-методичного забезпечення, національного і професійного виховання студентської молоді в умовах викликів сьогодення» за І місце – «Створення і впровадження сучасних форм контролю знань» диплом був вручений викладачу економічних дисциплін Олені Тайлаковій, диплом за ІІ місце – «Створення сучасного електронного навчально-методичного комплексу» був вручений викладачу дисциплін інформаційних технологій Олександрі Пилєвій.

Сертифікати учасників конкурсу були вручені Олександру Гребінчаку, Юлії Жуковій, Валентині Довбні, Марії Гордецькій, Олені Спічак, Володимиру Дзюбаку.

Вітаємо викладачів коледжу з перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому.

Редакційно-видавничий відділ