У режимі онлайн відбувся Всеукраїнський методологічний семінар «Нормативно-правове та методичне забезпечення освітньої галузі «Фізична культура». Серед учасників заходу і викладачі ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ».

Організаторами семінару виступили Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «ЮкрейнЕктів», заклади післядипломної педагогічної освіти.

Перед учасниками семінару виступили:

• директор Інститутом модернізації змісту освіти МОН України Євген Баженков;
  • заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Андрій Боляк.
  • начальник відділу науково-методичного забезпечення підвищення якості освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту
  • освіти» МОН України Галина Коломоєць,
  • директор Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Андрій Ребрина
  • координаторка освітнього компоненту україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» Ірина Скорбун.

Були розглянуті питання нормативно-правового забезпечення, планування, оцінювання, безпеки життєдіяльності, використання індивідуального підходу, фізкультурно-оздоровчої діяльності та оцінки роботи вчителя.