У ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» відбувся захист виробничої практики у випускній групі МТ9117. Практика проходила на робочих підприємствах Херсонської області.

У період проходження практики студенти знайомилися зі спеціалізацією, метою та стратегічними цілями та задачами підприємства, особливостями функціонування, системою матеріально-технічного забезпечення та каналами реалізації продукції.

Здобувачі розглянули сильні та слабкі моменти та головних конкурентів підприємства. Робили аналіз виробничих, економічних показників та платоспроможності підприємства.

Разом зі спеціалістами підприємства студенти складали прогнози й перспективи розвитку підприємства, укладали угоди господарської діяльності та складали первинні документи.

Студенти взяли активну участь у діяльності підприємств: складали прайс-листи та рекламу для бігбордів, пропонували впровадження нових культур. На торговельних підприємствах оцінювали показність упакування товару та пропонували на продаж нові види товарів.

Усі студенти своєчасно та без зауважень пройшли виробничу практику, мають позитивні характеристики керівників від бази практики.

На конференції, при підбиванні підсумків виробничої практики, студенти відзначили, що теоретичних знань та практичних навичок, за період навчання, вони отримали достатньо для того, щоби працювати на підприємствах різного напрямку.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»