Викладачами циклової комісії економічних дисциплін та сфери обслуговування ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ» проведено «Круглий стіл». Під час заходу відбувся захист звітів з виробничої практики здобувачів освіти другого курсу заочного відділення спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Виробнича практика є завершальним етапом підготовки фахівців з фінансів, банківської справи та страхування. Вона проводиться з метою оволодіння здобувачами освіти первинним професійним досвідом та перевірки професійної готовності майбутнього фахівця до самостійної трудової діяльності. Знання та навички, отримані здобувачами освіти під час проходження практики, стануть у майбутньому надійним підґрунтям для професійного зростання.

При оцінці звітів з виробничої практики, викладачами комісії була врахована повнота та логічна послідовність викладання матеріалів практики, насиченість звіту ілюстративними матеріалами, наявність результатів аналізу діяльності баз практики та відповідних висновків і пропозицій, а також повнота відповідей здобувачів освіти на запитання при його захисті.

ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ»