img-9414a772433b46981deb5128396d9eaf-vСтудент ІІ курсу магістратури спеціальності «Галузеве машинобудування» освітньо-професійної програми “Обладнання переробних і харчових виробництв” механіко-технологічного факультету Михайло Лебідь став володарем стипендії міського голови.

Таке рішення було прийняте на засіданні експертної комісії. Михайло бере активну участь у науково-дослідницькій діяльності: є винахідником та співавтором патентів України на корисну модель, має наукові праці та доробки, виступає на науково-практичних конференціях та змагається в  студентських олімпіадах. Призначення стипендії міського голови він вважає за честь.

–   У 2014 році я вступив у ТДАТУ на факультет ІКТ, спеціальність машинобудування (зараз “галузевого машинобудування”). Вибрав наш університет, по-перше тому що тут високий рівень підготовки фахівців і різноманітність спеціальностей, а по-друге тому що люблю це місто. Я вчуся на 2 курсі магістратури, 21Мб ГМ група. На 3 курсі, під керівництвом Кирила  Самойчука написав перші тези, виступав на студентській конференції, згодом, почав писати патенти на корисну модель. В 2018 році посів третє місце у всеукраїнській олімпіаді за фахом “ОПХВ”, також була написана стаття і наукова робота. Викладачі які направляли і підказували мені в написанні наукових робіт-це Кирило Самойчук та Олександр Ковальов, розповів Михайло.

Викладачі та студенти щиро вітають стипендіата Михайла Лебідя та бажають йому подальших успіхів!