У перший місяць літа, 28 червня відзначається День Конституції України. День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України. Конституція – це основний державний документ, який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування органів влади, виборчу систему, права й обов’язки держави, суспільства та громадян.

До Дня Конституції України наукова бібліотека підготувала експрес-виставку, на якій представлені видання: Конституція України, «Основи конституційного права України», «Економіка та держава», «Право України», в яких розглядаються питання «Конституція – фундамент державності», «Конституція і міжнародне право: до питання про взаємозв’язок і взаємовплив» та ін.

Представлені матеріали надають можливість ознайомитися з важливими етапами історичного розвитку України на шляху до становлення, як конституційної держави; значенням Конституції, в якій закріплено право українського народу мати власну державу.

Вітаємо всіх зі святом! Бажаємо добробуту, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої  держави – народовладдя, гуманізму та законності.

Наукова бібліотека ТДАТУ