photo_2020-02-11_12-25-38Студентська рада факультету агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного – феномен у царині освітнього самоуправління. Студентство факультету у повній мірі реалізовує своє право вирішувати питання навчання і побуту, брати участь в управлінні факультетом. Відбувається цей процес під керівництвом лідера студентської ради.

11 лютого на засідання студентської ради АТЕ був запрошений керівний склад факультету: декан Іванова І.Є., заступники декана з навчальної роботи Чебанова Ю.В., Нєжнова Н.Г. та заступник декана з організаційно-виховної роботи Шлєіна Л.І.

Під час засідання було обговорено особливості освітнього процесу. Керівництво поцікавилось у представників студентського самоврядування щодо методів викладання лекційних та аудиторних занять та чи подобається їм ці методи, як і яким чином доносяться критерії оцінювання з певних дисциплін, чи задовольняє матеріально-технічна база щодо забезпечення освітньої програми, чи хотіли б покращити матеріально-технічну базу та чи задоволені вони освітнім процесом. Також були обговорені не менш важливі питання щодо умов проживання в гуртожитку та особливості організації культурно-масових заходів які відбуваються на факультеті агротехнологій та екології.

Такі зустрічі з лідерами студентської спільноти дають можливість вивчення рівня розвитку і вихованості кожного студента і колективу студентської молоді загалом. Також, це дає змогу ефективно вибудовувати навчально-виховний процес у закладі вищої освіти з урахуванням тих змін, яких зазнає студентський колектив і кожен його член зокрема, коригувати зміст і методику цього процесу.

За матеріалами заступниці декана з ОВР

факультету АТЕ Шлєіної Л.І.