20-21 травня 2016 р. у м. Запоріжжі проходив Обласний молодіжний форум «Формула успіху молоді Запорізького краю», організований Управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації та обласним центром молоді.

Таврійський державний агротехнологічний університет представляли Білий Євгеній (студент 31 ОП групи ф-ту АТЕ), Слободнюк Ірина (студентка 11 ЕК групи ф-ту АТЕ), Яценко Віолета (студентка 22 ЕН групи енергетичного ф-ту), Бабешко Анна (студента 21 ОА групи ФЕБ) та керівник групи – помічник ректора з ОВР та студентських справ Грицаєнко Ігор Миколайович.

Захід зібрав понад 80 учасників – лідерів студентського самоврядування університетів та коледжів з усієї області, а також молодь трудових колективів провідних промислових підприємств регіону. Захід розпочався з пленарного засідання за участю першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Євгеновича Тоцького, який зі словами привітання звернувся до учасників заходу та побажав плідної роботи на тренінгах і майстер-класах форуму.

Як зазначила начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Федорівна Власова, родзинкою цьогорічного форуму стала участь київських тренерів Артема Мосійчука, Антона Сорокуна та Анни Роговченко – представників тренінгової фірми «Спілка ініціативної молоді».

Протягом двох днів на базі санаторію-профілакторію «Дніпроспецсталь» на о. Хортиця учасники форуму вивчали проектний менеджмент «Як провести класний проект: розробка, цільові групи, актуальність», дізнавалися про можливості співпраці між молодіжними організаціями та про підтримку донорських організацій, занурювались у поняття «фандрейзингу» чи «як узяти ресурси для проектів із «повітря».

На другий день професійні тренери підготували цікаву гру під назвою «Суп», за результатами якої кожна команда мала розробити власний проект та презентувати його на фінальному тренінгу. На подив тренерів усі 10 команд справилися із завданням та презентували гідні корисні проекти, які у тісній співпраці з владою реально можуть бути реалізовані у рідному краї.

Тренери також звернули увагу на цілком реальну можливість отримати фінансування від посольства США в Україні на реалізацію проекту «Cossack camp», чим і пообіцяли зайнятися найближчим часом.

Для учасників форуму також була підготовлена культурно-розважальна програма, зокрема екскурсія до історико-культурного комплексу «Запорізька Січ». До речі, саме там у квітні відбувалась офіційна посвята студентів ТДАТУ у козаки за усіма козацькими правилами та традиціями з прийняттям присяги.

Під час форуму помічнику ректора з ОВР Грицаєнку І.М. вручили Подяку Запорізької обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм і значний особистий внесок у розвиток та реалізацію державної молодіжної політики в Запорізькій області. А студенти ТДАТУ, як найактивніші учасники форуму, отримали Сертифікати учасників форуму «Формула успіху молоді Запорізького краю».

Захід виявився дуже цікавим та корисним, студенти отримали багато нових емоцій пізнавальних та веселих тренінгів, нових знайомств, дружнього спілкування у теплій атмосфері.

І.М. Грицаєнко,

співорганізатор та учасник форуму