Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного пропонує майбутнім студентам освітню програму “Маркетинг” за освітнім рівнем “Бакалавр”, “Магістр”.

Маркетинг – це сучасна історія про комунікацію зі споживачем та клієнтом. Маркетолог вирішує біль споживача: який продукт, за якою ціною, в якому місці та де знайти інформацію.

У цифровій лабораторії VIDEL та відео лабораторії BOOST ти навчишся проводити аналітику компанії в інтернет просторі, розробляти аудіо та відео візуалізацію маркетингових інструментів. Ми навчимо тебе управляти маркетинговим відділом та керувати медіа-планом навіть на відстані в тисячі кілометрів.

Акцентом ОП “Маркетинг” у ТДАТУ є співпраця з роботодавцями України, на замовлення яких ти будеш створювати індивідуальні проєкти протягом кожного семестру.

Основні дисципліни фахової підготовки:

• маркетинг у соціальних мережах;
  • маркетингова товарна політика;
  • маркетингові комунікації;
  • маркетингові дослідження;
  • маркетингове ціноутворення;
  • поведінка споживача;
  • логістика;
  • Web-дизайн;
  • цифровий маркетинг;
  • управління маркетинговими проектами.

Дізнайся більше про освітню програму ТУТ

Запитай у наших студентів:

Кароліна Пархоменко

Марія Чернишова

☎️Консультації з питань вступу можна отримати за телефонами:

(099) 614-83-02, (098) 751-74-48 (Telegram, Viber…)

?Е-mail: pk@tsatu.edu.ua

?Адреса приймальної комісії ТДАТУ: м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 226, поверх 3, кабінет 75