У ТДАТУ питаннями працевлаштування випускників університету займається Центр кар’єри та працевлаштування. Його очолює Наталія Ругно.

Центр допоможе правильно скласти резюме та працевлаштуватись випускникам та студентам старших курсів Таврійского ДАТУ. Сюди ти можеш звернутися за інформацією про актуальні вакансії або щодо законодавчих та нормативно-правових актів державного регулювання зайнятості та трудових відносин. Також серед напрямків діяльності центру є організація семінарів, тренінгів зі студентами з метою здобуття практичних навичок для кар’єрного зростання та роботи в колективі.

Наразі Центр кар’єри та працевлаштування ТДАТУ потребує логотип та слоган, тому покладається у цьому питанні на креативний погляд молоді. Тож пропонуємо тобі взяти участь у конкурсі.

Для участі ти маєш:

– створити унікальний логотип та слоган, що якнайкраще відображали специфіку роботи центру;
– вказати ПІБ, групу, факультет;
– надіслати свою роботу у встановлений строк за електронною адресою lizzavetta.44@gmail.com або у Телеграмі @holdee.

Конкурс триває з 13 вересня до 20 вересня.

Бажаємо успіхів та натхнення! Не бійся спробувати, адже можливо саме твій варіант стане переможним.

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору ТДАТУ