Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про вищу освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2013 р. № 635 «Щодо затвердження Примірного положення про академічну мобільність студентів вищих навчальних закладів України» та «Положення про академічну мобільність студентів ТДАТУ» та рішення ректорату від 04.12.2017р.

Основними завданнями внутрішньої академічної мобільності студентів ТДАТУ є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки студентів, обмін досвідом та встановлення внутрішніх інтеграційних зв’язків.

Відповідно до укладених договорів про участь за програмою внутрішньої академічної мобільності з Миколаївським національним аграрним університетом, Харківським національним технічним університетом ім. Петра Василенка та Херсонським державним аграрним університетом у 2 семестрі 2017-2018 навчального року відбудеться перший етап реалізації програми із закладами-партнерами.

Інформація про програми внутрішньої академічної мобільності
в закладах-партнерах у 2 семестрі 2017-2018 н.р.

Вищий навчальний заклад Спеціальність Кількість студентів

для участі в програмі

Терміни навчання за програмою у закладі-партнері
Харківський НТУСГ ім. П.Василенка Агроінженерія 2 26.02.18 – 07.03.18
Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка 2 26.02.18 – 07.03.18
Херсонський ДАУ Агрономія 2 05.02.18 – 14.02.18
Миколаївський НАУ Агрономія 2 05.02.18 – 14.02.18
Агроінженерія 2 05.02.18 – 14.02.18

Умови навчання за програмою: В період навчання за програмою в закладі-партері студенти за узгодженим планом відвідають навчальні заняття на спорідненому курсі відповідної спеціальності, ознайомляться з базами практичної підготовки навчального закладу, а також матимуть можливість вивчити досвід роботи органів студентського самоврядування та організації культурно-масової роботи в закладі партнері.

Вищий навчальний заклад-партнер бере на себе зобов’язання щодо безкоштовного проживання студента на термін навчання за програмою академічної мобільності (10 днів).

Учасники конкурсу:

У конкурсі приймають участь студенти денної форми навчання старших курсів (3, 1с, 4, 2с, 1 мб) зі спеціальностей:

• Агрономія;
  • Агроінженерія (в т.ч. ПМО АПВ);
  • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (в т.ч. ЕЕС АПК).

Вимоги до учасників конкурсу: середній бал академічної успішності не нижче оцінки «4» за національною шкалою.

Терміни:

до 15.12.2017 претенденти на участь у конкурсі за програмою академічної мобільності подають до деканату:

• заявку на участь (Форма 1);
  • характеристика на студента (підписана куратором групи);
  • індивідуальна робота (українською мовою) на тему «Чого Ви очікуєте від навчання за програмою академічної мобільності в іншому ВНЗ України та як Ви плануєте скористатися його результатами» (обсяг основного змісту до 1-2 сторінки);
  • копія навчальної карти студента.

з 18.12.2017 по 22.12.2017 конкурсна комісія затверджена наказом ректора проводить співбесіди з кандидатами та визначать студентів, які приймуть участь у програмах академічної мобільності у вищевказаних закладах-партнерах

до 29.01.2018 деканати готують відповідні накази, а також пакети документів (трьохсторонні договори, індивідуальні плани студентів тощо.)

ЗАПРОШУЄМО БАЖАЮЧИХ СТУДЕНТІВ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ!