Структура наукової статті повинна обов’язково містити такі елементи:

Назва.  Коротка інформація, що відображує сутність статті.

Автори. Прізвища та імена всіх авторів, які внесли вклад до підготовки статті (розділені комами), на наступному рядку  місце роботи. Вчені звання вказувати не обов’язково.

Анотація. Це коротке резюме  статті (один абзац), в якому  чітко  описуються цілі досліджень і експерименту(-ів), основних спостережень, результатів і висновків. Розмір анотації має бути від 100 до 200 слів. Вона має бути чітко написана, без посилань. Необхідно використовувати повні речення і обмежувати використання скорочень. Повторення назви статті на початку анотації не рекомендується.

Ключові слова. Необхідно вказати до п’яти ключових слів, що починаються з маленьких літер.

Вступ. Повинен містити аналіз робіт і інформації відносно стану досліджуваних питань. Рекомендується використання посилань. Вступ  не має бути поділено на підпункти.

Матеріал і методи.  Має бути описано детально всі попередні матеріали, проведені експерименти, їх обсяг, умови та напрями. Цей розділ повинен складатися з підрозділів, що описують устаткування, методи і порядок дій . Якщо методи не є авторськими, рекомендується використання відповідних посилань. У цьому розділі також мають бути вказані методи статистичної обробки, включаючи використання програмного забезпечення.

Результати та коментарі. Результати мають бути коротко надано в таблицях або кількісних даних. Автору слід зіставити часткові результати з даними, опублікованими іншими авторами. Посилання на них мають бути вказані шляхом включення безпосередньо в текст (e.g. as published by Ellis(2008); Brennan and Smith (2005) found) або (Peng et al., 2010; Cola and Hogan, 2016). Однакова інформація не повинна надаватися в різних формах (таблиці, графіки, текст). У коментарях  необхідно підкреслити важливість висновків і порівняти отриману інформацію з існуючими знаннями, якщо це можливо. Таблиці і малюнки мають бути чітко позначені; фотографії, графіки, діаграми, карти і так далі повинні мати умовні позначення. Необхідно використовувати ™ і ®.

Висновок. Коротко найважливіші результати  статті, ключові моменти дослідження і експериментальної роботи, а також рекомендації для її практичного використання.

Список використаної літератури. Складається відповідно до стандарту ISO 690. Літературні джерела мають бути вказані в алфавітному порядку відповідно до прізвища першого автора, без нумерації окремих елементів. До списку використаної літератури мають бути включені лише ті статті, які вказані в тексті.

Обсяг статті має складати від 5 до 8 сторінок (бажано повних!), написаних у наступному форматі:

  • шрифт – Times New Roman;
  • кегль – 14;
  • інтервал – одиничний;
  • береги сторінки: верхній, нижній і лівий – 20 мм; правий – 15 мм.

Стаття має включати докладний і якісний аналіз того чи іншого етапу наукових досліджень. Редколегією журналу перевага буде надаватися статтям експериментального напряму.

Кількість співавторів статті – не більше трьох.

Редакція надає допомогу в перекладі

Статтю слід надсилати електронною поштою у форматі (doc.) на адресу office@tsatu.edu.ua.