1 грудня 2016 року на кафедрі «Технічна механіка» відбувся І тур міжвузівської олімпіади з дисципліни «Механіка матеріалів і конструкцій», яка присвячена пам’яті старшого викладача кафедри Дем’яненко Валентина Яковича.

Організаторами олімпіади були доцент кафедри «Технічна механіка» Бондаренко Лариса Юріївна та старший викладач кафедри Антонова Галина Володимирівна.

Механіка матеріалів і конструкцій – розділ механіки, присвячений розрахункам на міцність, жорсткість та стійкість інженерних конструкцій і споруд. Курс ММК вивчається у всіх технічних вищих навчальних закладах і відноситься до загальноінженерних дисциплін, тому метою проведення олімпіади є подальше підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, підвищення у студентів зацікавлення до майбутньої професії, виявлення обдарованої молоді і формування кадрового потенціалу дослідницької, проектної та виробничо-адміністративної діяльності.

В олімпіаді взяли участь студенти ІІ курсу напрямів підготовки «Машинобудування» та ПМОАПВ, що вивчають дисципліну в осінньому семестрі, у загальній кількості 30 осіб.

За результатами перевірки конкурсних завдань були виявлені переможці, серед яких:

І-е місце – Богатирьов Ілля  (21МБ);

ІІ-е місце –  Помазан Андрій (21МБ) та Сєльська Анастасія (21ПМ);

ІІІ-е місце – Заугольніков Максим (21МБ).

Переможці олімпіади будуть нагороджені додатковими балами до свого загального рейтингу з дисципліни ММК: І-е місце – 20 балів; ІІ-е місце – 15 балів; ІІІ-е місце – 10 балів. Також переможці отримали грамоти від декана факультету інженерії та комп’ютерних технологій доцента Вершкова Олександра Олександровича.

Вітаємо переможців!!!

Доцент кафедри ТМ Бондаренко Л.Ю.