ОнлайнВікторина_2Щороку 17 березня ірландці у всьому світі відзначають національне свято – День Святого Патріка. Це свято вже давно стало популярним далеко за межами Ірландії. Тож, 17 березня мешканці Великобританії, США, Аргентини, Мексики, Японії та інших країн стають «трохи ірландцями».

Святий Патрік — один з найбільш шанованих святих у всьому світі. У віці 16 років розбійники викрали його з рідного дому і продали в рабство в Ірландію. Шість років Патрік прожив у рабстві, але одного разу вночі йому наснився сон, в якому незнайомець розповів йому про те, що він повинен повернутися на батьківщину. Наступного дня парубок зміг сісти на корабель та вирушити до рідної домівки. Пізніше йому наснився ще один сон, в якому тисячі ірландських голосів благали його повернутися назад, і тоді він повернувся в Ірландію. До речі, саме зі Святим Патріком пов’язують прийняття християнства в Ірландії.

Студенти 21 ГЗ та 21 ХТ груп факультету АТЕ також приєдналися до святкування Дня Святого Патріка, взявши участь в онлайн-вікторині, яку підготували для них викладачі кафедри «Іноземні мови» Вікторія Лемещенко-Лагода та Ірина Кривонос. Тестові завдання та інтерактивні матеріали були викладені на навчально-інформаційному порталі, де кожен студент мав змогу взяти активну участь й ближче ознайомитись з історією свята та традиціями святкування.

Варто відзначити активну участь студентів індивідуальної та дуальної форм навчання 21ХТ групи – Тетяни Болжеларської, Тараса Глімбоцького та Дениса Асанова, які не тільки взяли участь у заході, а й показали достатній рівень знань культури та традицій ірландців. А найкращий результат показали студенти 21ГЗ групи – Вероніка Іващенко, Данил Ерзанукаєв, Дар’я Акатова  та Владислав Блуд.

Кожен учасник онлайн-вікторини отримав електронний сертифікат на згадку про участь у виховному заході.

Дякуємо усім за активну участь!

Вікторія Лемещенко-Лагода, заступниця голови РМУС (ННІЗУП),

викладач-стажист кафедри «Іноземні мови»