22 грудня у режимі відео-конференції було проведено засідання Громадської ради при державному водному агентстві водних ресурсів України.

На порядок дений винесено поточні питання роботи Громадської ради, а також пропозицій до Плану роботи Громадської ради на 2022 рік. Після установчих зборів, на яких було обрано склад Громадської ради при Державному водному агентстві водних ресурсів України, внесені пропозиції, щодо Плану роботи громадської ради на 2022 рік, які спрямовувались до відділу із забезпечення діяльності Голови та зв’язків з громадськістю Держводагентства.

Внесені пропозиції й представниками Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Зокрема Сергій Мовчан запропонував розглянути стан навчання робітничих кадрів у галузі водного господарства України та заходи щодо вдосконалення цієї роботи.

Вже не вперше, науковці ТДАТУ співпрацюють з Мелітопольською технічною школою (пр. 50-річчя Перемоги, 21, м. Мелітополь), адже вона єдиний фаховий навчальний заклад у нашому регіоні, щодо підготовки робітничих кадрів у галузі водного господарства України.

У червні 2019 року на базі Мелітопольської технічної школи за участі учнівської молоді, студентів, фахівців у галузі водогосподарського комплексу і науковців півдня країни, проведено науково практичну конференцію «Меліорація та водовикористання та водовикористання» Професійна підготовка кадрів – запорука збереження зрошуваного землеробства».

З усіх питань, розглянутих на засіданні ради прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення

Сергій Мовчан, зав. кафедри геоекології і змелеустрою,
голова басейнової ради річок Приазов’я