Студенти спеціальності «Комп’ютерні науки» та науковці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного взяли участь у настановчій конференції, присвяченій використанню криптовалют.

Спікером заходу під назвою «IT Паросток: Криптовалюти, блокчейн та NFT» був засновник благодійної програми «IT-Паросток» Андрій Роговський. Він зупинився на основних етапах та правилах під час роботи над кейсом, звернув увагу на легітимності їх діяльності та абсолютної добровільності.

Слід зазначити, що найбільш максимально професійні вміння та soft skill розвиваються у процесі командної роботи. Залучення молоді до спільної праці над вирішенням певного кейсу сприяє формуванню в них комунікативних, лідерських якостей, дозволяє розвинути критичне мислення тощо.

На це орієнтована діяльність платформи «IT Паросток», яка пропонує майбутнім фахівцям розвинутись професійно та особистісно. Її місія полягає у побудові в IT-секторі соціальних сходинок, по яких будуть підніматися найактивніші і талановиті студенти.

Кафедра комп’ютерних наук