Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного підтримує тісні взаємозв’язки з Херсонським державним аграрно-економічним університетом за науковою, навчально-педагогічною та іншими напрямами академічної діяльності.

Згідно договору про співпрацю стосовно академічної мобільності в минулих роках був обмін між студентами наших навчальних закладів. На жаль, ситуація з Covid-19 внесла свої корективи, тому цього року зустріч здобувачів вищої освіти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та Херсонського державниого аграрно-економічного університету стосовно питань індивідуальної освітньої траєкторії відбулася у режимі онлайн-конференції.

Питання індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів – невід’ємна складова освітнього процесу. Встановлення комунікативного зв’язку між студентами однієї спеціальності, але різних ЗВО надає можливість познайомитись, обмінятись досвідом та визначити подальші напрямки співпраці, які мають місце під час реалізації якісного освітнього процесу.

Індивідуальна освітня траєкторія у сучасних умовах організації освітнього процесу окреслює індивідуальні вектори, до переліку яких входять: вибіркові дисципліни, академічна мобільність, закордонні практики та стажування, дуальна форма навчання, індивідуальний графік, наукова складова. Ці компоненти були обговорені під час зустрічі. Крім загальних питань, між студентами двох навчальних закладів відбулась жвава дискусія, яка торкалася різних питань студентського, наукового та суспільного життя.

Кафедра геоекології і землеустрою