У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

У рамках проведення заходів з нагоди Дня охорони праці та забезпечення широкої інформаційної кампанії на кафедрі цивільної безпеки відбулася зустріч студентів спеціальності 263 «Цивільна безпека» з фахівцями Мелітопольського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, а саме завідувачем сектору профілактики страхових випадків Лупандіною Оленою Петрівною та страховим експертом з охорони праці Потєряєвим Євгеном Івановичем.

Працівники Фонду виступили перед студентами з інформацією про стан виробничого травматизму на підприємствах міста Мелітополя і Мелітопольського району за 2018 рік, про основні причини травмування працівників та про заходи, яких було вжито для усунення причин настання нещасних випадків і недопущення їх у подальшому, довели до відома студентів та співробітників кафедри пропозиції щодо заходів до Дня охорони праці у 2019 році.