Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців, давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Дата свята обрана не випадково. Незабаром після здобуття Україною незалежності, 6 грудня 1991 року, був ухвалений закон “Про Збройні сили України”. А 1993 року цей день з’явився в офіційному календарі українських свят.

Цей день присвячений всім українським військовослужбовцям, які служать або раніше служили в українській армії. Саме на армію, згідно з Конституцією України, покладаються завдання з оборони країни, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності.

Доблесть і честь солдатів і офіцерів – справжня сила будь-якої армії, яку українські військовослужбовці зберегли і примножили. Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

Сьогодні, в День Збройних сил України, з особливою пошаною колектив кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика висловлює слова вдячності всім нашим військовослужбовцям – хоробрим чоловікам і жінкам, та вітає з професійним святом. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ! Зичимо непереборної сили духу та Божого захисту! Зі святом!

Колектив кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика