З 1 по 26 листопада 2021р на базі кафедри технічного сервісу та систем в АПК проводилась ІІI Міжнародна науково-практична конференція «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі». Про міжнародний статус заходу свідчить склад учасників, серед яких представники наукової спільноти Узбекистану, Казахстану, Республіки Білорусь та провідні провідних закладів вищої освіти України. Протягом зазначеного терміну до оргкомітету надходили матеріали з актуальної проблематики, розподілених по секціях, які в формі тез доповідей публікувались на сайті кафедри. Викладачі кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ядпачика к.т.н., доц Тарасенко В.Г., к.т.н. асистент Ковальов О. О. та асистент кафедри Червоткіна О. О. разом зі здобувачем вищої освіти Крєстовим В.Г. прийняли активну участь в роботі конференції. Ними до оргкомітету було подано наступні матеріали:

Болтянський О.В., Ковальов О.О., Колодій О.С. Використання інформаційно-цифрових технологій в сільському господарстві

Червоткіна О.О., Тарасенко В.Г. Аналіз умов залучення сировини до зони стиснення та обгрунтування довжини каналу пресування

Ковальов О.О. Забезпечення академічної доброчесності шляхом впровадження занять з академічного письма

Крєстов В.Г., Ковальов О.О. Студентський погляд на причини академічної недоброчесності та можливі шляхи їх мінімізації

Ковальов О.О. Підвищення засвоюваності коров’ячого молока при годуванні дитини.

Всі учасники конференції отримали сертифікати. Колектив професорсько-викладацького складу кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф. Ю. Ялпачика висловлює щиру подяку оргкомітету за високий рівень організації заходу та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Олександр КОВАЛЬОВ

к.т.н., асистент кафедри ОПХВ імені професора Ф. Ю. Ялпачика