13.10.2017 відбувся День відкритих дверей Таврійського державного агротехнологічного університету. На даному заході були присутні школярі майже зі всіх шкіл міста та багатьох районів Запорізької області.

Майбутні абітурієнти та їх батьки детально дізналися про різноманіття спеціальностей, які є в Таврійському державному агротехнологічному університеті, про умови вступної компанії 2018 року та можливості закордонних практик студентів. Після цього школярі мали можливість більш детально ознайомитись з умовами навчання в ході проведення екскурсій по університету і кафедрам тих спеціальностей, які їх найбільш зацікавили.

В ході таких екскурсій учні випускних класів відвідали кафедру Облад­нання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика. Викладачі кафедри з радістю зустріли гостей, та розповіли про всі переваги навчання на спеціальності «Галузеве машинобудування» (Обладнання переробних і харчових виробництв). Школярі, їх батьки та вчителі мали можливість наглядно побачити роботу обладнання, яке є на кафедрі та посмакувати свіжим ароматним хлібом та гарячими солодкими пончиками. Усі присутні були в захваті, вони дізналися багато нової та корисної інформації, щодо подальшого навчання.

Виконуюча обов’язки завідувача кафедри Обладнання переробних і харчових виробництв ім. професора Ф.Ю. Ялпачика доцент Загорко Надія Петрівна наголосила, що двері нашого університету та кафедри завжди відкриті для нових знайомств та зустрічей, ми завжди раді поділитися корисною та свіжою інформацією щодо вступу та навчання дітей!

Чекаємо Вас на навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті на спеціальності «Галузеве машинобудування» (Обладнання переробних і харчових виробництв)!

IMG_1195 IMG_1187 IMG_1189 IMG_1190 IMG_1191 IMG_1192 IMG_1193 IMG_1194