Снимок7-8 листопада 2019 року, на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України,  м. Київ,  к.т.н., доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика Верхоланцева В.О. прийняла участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції “Агроінженерія: сучасні проблеми та перспективи розвитку”, присвячеій 90-й річниці з дня заснування механіко-технологічного факультету НУБіП України. В збірнику представлені тези доповідей вчених, науковців, науково-педагогічних працівників, наукових співробітників, аспірантів і докторантів учасників ІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Агроінженерія: сучасні проблеми та перспективи розвитку”, в яких розглядаються нинішній стан та шляхи розвитку агроінженерної галузі економіки України, надійності технічних систем, технологій і техніки інженерії, удосконалення та нові розробки технологічних процесів, технічних засобів.