В умовах встановленого карантину і запровадження посилених протиепідемічних заходів у м. Мелітополі і Запорізької області з 12.04.2021 р. у ТДАТУ студенти навчаються дистанційно.

Серед інструментів дистанційного навчання, які використовуються при вивченні дисципліни “Процеси і апарати”, широко використовується Освітній портал ТДАТУ, відео конференції за допомогою сервісу Zoom, електрона пошта, месенджери тощо.

Під час вивчення дисципліни “Процеси і апарати” на лабораторних заняттях студенти мають проводити експериментальні дослідження. Методичні вказівки до лабораторних робіт, форма звіту, лекційний матеріал тощо студенти знаходять на Освітньому порталі ТДАТУ.

За неможливості присутності студентів на лабораторних заняттях викладачі кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика доцент Валентин Бойко та доцент Віра Тарасенко за допомогою навчально-допоміжного персоналу провели лабораторні заняття і продемонстрували студентам будову, принцип дії, налаштування лабораторних установок, які використовуються під час виконання лабораторних занять. Для цього попередньо відзняли відео матеріал з і під час лабораторного заняття продемонстрували студентам. Студенти мали змогу побачити сам процес проведення лабораторної роботи, записати показники, які необхідні їх для виконання звіту з лабораторної роботи, отримати відповіді на питання щодо виконання лабораторної роботи у викладачів.

Віра Тарасенко

доцент кафедри ОПХВ ім. проф. Ф.Ю.Ялпачика