26 жовтня 2016 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті відбувся «Круглий стіл», в роботі якого прийняли участь 57 директорів загальноосвітніх навчальних закладів, завідувачі управлінь освіти та представники державних адміністрацій Мелітопольського та Якимівського районів.dsc_3934

Під час офіційної частини були обговорені актуальні питання довузівської підготовки молоді, основні напрямки профорієнтаційної роботи та організаційні заходи щодо надання дієвої допомоги випускникам шкіл регіону до вступу у вищі навчальні заклади та можливі напрми майбутнього профілювання шкіл.

dsc_3963    Після цього учасники «Круглого столу» були запрошені на ознайомчу екскурсію. Гості оглянули провідні кафедри університету і наостанок завітали до однієї з кращих кафедр – кафедру «Обладнання переробних і харчових виробництв», яка є випускною зі спеціальності «Галузеве машинобудування» і готує кваліфікованих спеціалістів для переробних, харчових і промислових підприємств.

dsc_3942

Ознайомчу екскурсію по лабораторіям кафедри з демонстрацією діючого лабораторного обладнання проводив завідувач кафедри ОПХВ професор Ялпачик Федір Юхимович. Зокрема він ознайомив присутніх зі структурою кафедри, розповів як здійснюється теоретична та практична підготовка майбутніх спеціалістів, які вивчаються дисципліни, яке лабораторне обладнання при цьому використовується, презентував учасникам «Круглого столу» лабораторії кафедри.

dsc_3952

Директора загальноосвітніх навчальних закладів регіону мали змогу на власні очі побачили як випікається хліб, готуються пончики та чебуреки, виробляється морозиво і мали змогу покуштувати ці продукти. Зустріч пройшла в теплій дружній обстановці.

Наостанок учасники «Круглого столу» висловили одностайне рішення щодо координації діяльності та активізації заходів з профорієнтаційної роботи і довузівської підготовки молоді. Було прийнято рішення про відкриття підготовчих курсів до складання ЗНО в районних центрах. Директора загальноосвітніх навчальних закладів запевнили представників університету в сприянні профорієнтаційній роботі з учнями випускних класів.