На кафедрі обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика в умовах карантину активно проводять дистанційні кураторські години з використанням платформи Zoom. 02 травня 2020 року відбулася чергова така зустріч куратора Палянички Н.О. з магістрами першого року навчання 12 МБ ГМ групи спеціальності «Галузеве машинобудування». На зустрічі також була присутня заступник декана з навчальної роботи механіко-технологічного факультету Верхоланцева В.О.

Основною метою зустрічі було вирішення основних питань, які стосуються дистанційного навчання за умов карантину та виявлення технічних можливостей студентів для проведення модульного контролю та літньої екзаменаційної сесії з використанням сучасних технологій комунікації, а саме платформи Zoom.

Крім цього, було обговорено низку питань які стосуються успішності студентів по дисциплінам ІІ семестру 2019-2020 навчального року за результатами дистанційного навчання на навчально-інформаційному порталі ТДАТУ, стану виконання індивідуального навчального плану на період карантину, особливостей проведення ПМК 2, літньої екзаменаційної сесії та науково-дослідної практики в умовах карантину.

Слід зазначити, що незважаючи на деякі проблеми з Інтернетом у студентів та малою практикою використання платформи Zoom, кураторська година все ж пройшла дуже добре. Оскільки всі присутні мали змогу побавитися та вирішити основні питання, які стосуються подальшого дистанційного навчання в умовах карантину.

За матеріалами куратора групи Надії Палянички