Запрошення на олімпіаду 2017

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1495 від 9 грудня 2016 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» Таврійський державний агротехнологічний університет визначений як базовий вищий навчальний заклад для проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв».

Для участі в олімпіаді запрошуються студенти, що навчаються за спеціальністю «Обладнання переробних і харчових виробництв».

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв» відбудеться на базі Таврійського державного агротехнологічного університету 16–19 травня 2017 року.

16 травня – заїзд, реєстрація, поселення, екскурсійна програма;

17 травня – відкриття олімпіади, проведення конкурсних завдань;

18 травня – конкурс дипломних проектів (робіт), нагородження переможців;

19 травня – від’їзд учасників олімпіади.

Представництво – не менше 3-х студентів від ВНЗ.

В рамках олімпіади буде проведено Всеукраїнський конкурс на кращі дипломні проекти бакалавра, спеціаліста, комплексні дипломні проекти (за двома та більше спеціальностями) та магістерські роботи науково-дослідницького та науково-практичного спрямування.