Кафедра обладнання переробних та харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика Таврійського державного агротехнологічного університету запрошує учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Мелітополя та району на Дні відкритих дверей кафедри (за попередньою домовленістю).

Контактна інформація для класних керівників та завучів старших класів:
42-13-06, завівдувач кафедри доц. Загорко Надія Петрівна або відповідальний за профорієнтаційну роботу, доц. Петриченко Сергій Володимирович.

В рамках традиційної акції популяризації спеціальності «Галузеве машинобудування» (Обладнання переробних та харчових виробництв) з метою залучення випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста та району до вступу після закінчення школи до Таврійського державного агротехнологічно­го університету щорічно проводяться Дні відкритих дверей кафедри ОПХВ. В рамках цієї акції на кафедру запрошуються випускники шкіл міста, з якими кафедра підтримує міцні зв’язки. Це зокрема Мелітопольська гімназія № 5, загальноосвітні школи № 6, № 7, № 9, № 14, № 15, № 23, № 25, ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище», Мелітопольський аграрний ліцей та інші. Цього року перший цикл таких зустрічей був проведений викладачами кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика 17 жовтня для учнів двох випускних класів загальноосвітньої школи № 14 м. Мелітополя.

В ході проведення Днів відкритих дверей кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика були проведені бесіди та поширені інформаційні матеріали щодо спеціальностей, напрямів підготовки, можливостей та умов вступу до університету, надана інформація щодо функціонування підготовчих курсів при університеті, проведені ознайомчі екскурсії по лабораторіям кафедри з демонстрацією діючого лабораторного обладнання та дегустацією продуктів, що на ньому виробляються.

В ході проведення бесід школярі ознайомились зі структурою університету, дізнались як здійснюється теоретична та практична підготовка майбутніх спеціалістів, які вивчаються дисципліни, яке лабораторне обладнання при цьому використовується, ознайомились з лабораторіями кафедри з презентацією діючих лабораторних установок.

Учні випускних класів мали змогу на власні очі побачити як випікається хліб, готуються пончики, чіпси, виробляється морозиво, солодка вата та попкорн і мали змогу покуштувати свіжий духмяний хліб та запашні пончики.

Загалом у заходах прийняли участь 42 учні випускних класів ЗОШ № 14. Зустріч пройшла в теплій дружній обстановці. Після бесіди 10 учнів виявили бажання після закінчення шкіл продовжити навчання за спеціальностями, які наявні в Таврійському державному агротехнологічному університеті.

20181017_133220 20181017_133253 20181017_133330 20181017_135603 20181017_135625 20181017_135725 20181017_135738