З метою збільшення зони профорієнтаційного впливу та підвищення ступеня інформованості учнів випускних класів регіону щодо діяльності університету 21 січня 2020 року співробітниками кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика були організовані і проведені профорієнтаційні заходи в Херсонській області. В ході профорієнтаційної поїздки, в якій від кафедри приймали участь завідувач кафедри, доцент Самойчук К.О. та відповідальний за профорієнтаційну роботу, доцент Петриченко С.В., було проведено загалом 10 профорієнтаційних заходів в закладах загальної середньої освіти Іванівського району Херсонської області. З керівництвом 4 навчальних закладів проведені бесіди щодо можливостей координації дій, спрямованих на організацію профорієнтаційної роботи в регіоні, узгоджені плани спільної роботи. В старших класах 3-х загальноосвітніх навчальних закладів проведені бесіди з використанням мультимедійних презентацій та поширені інформаційні матеріали щодо спеціальностей, освітньо-професійних програм, відповідності сертифікатів ЗНО обраним спеціальностям,  можливостей, переваг та умов вступу до університету (загалом 6 бесід: в 10 та 11 класах Іванівської гімназії № 1, в 10 та 11 класах Агайманської ЗОШ та в 10 та 11 класах Новодмитрівської ЗОШ Іванівського району), уточнені списки випускників та проведений ІІ тур Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури. Загалом у другому турі предметної олімпіади прийняли участь 43 учні випускних класів закладів середньої освіти регіону.

Інформаоційний супровід: к.т.н., доцент Сергій Петриченко