В першу суботу жовтня в ТДАТУ відбувся перший в цьому навчальному році «День відкритих дверей». Традиційно кафедра ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика приймала в цьому заході активну участь: демонструвалось обладнання, задіяне в проведенні лабораторних робіт під час навчання на спеціальності «Галузеве машинобудування».

Співробітники кафедри та студенти, що навчаються на ОПП «Комп’ютерний інжиніринг харчових і переробних виробництв» проводили майстер-класи з випікання млинців на професійному обладнанні та виробництва поп-корну. Цю продукцію, одночасно з солодкими пончиками, можливо було одразу продегустувати, чим із задоволенням скористалися десятки майбутніх випускників шкіл міста та об’єднаного Мелітопольського району. Окрім школярів на заході були також присутні роботодавці міста Мелітополь, які мали змогу оцінити матеріально-технічну базу для підготовки фахівців зі спеціальності 133 “Галузеве машинобудування”. Таким чином – інсталяція кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика не тільки наочно показала переваги вступу до нашої спеціальності, але і залишила смачні спогади у відвідувачів і користувалась величезною популярністю.

Сподіваємось, що серед 11-класників буде багато майбутніх здобувачів вищої освіти за освітніми програмами «Галузеве машинобудування» і «Комп’ютерний інжиніринг харчових і переробних виробництв», а наші випускники – будуть працевлаштовані на кращі підприємства!

Кирило САМОЙЧУК

д.т.н., професора кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика