11 лютого в рамках проведення профорієнтаційної роботи у Василівському районі Запорізької області викладачами кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика організовані і проведені профорієнтаційні заходи для учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти Василівського району: ЗОШ № 3 та професійному ліцеї м. Василівка, Скельківській та Камʼянській ЗОШ. Загалом було проведено 4 заходи, по 1 в кожному закладі.

Кирило Олегович Самойчук та Сергій Володимирович Петриченко ознайомили учнів з умовами вступу та перевагами здобуття освіти саме в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, нагадали про можливості проходження закордонних практик та дуальної форми освіти, спеціальності, за якими університетом надаються освітні послуги, відповідності конкурсних предметів ЗНО обраним спеціальностям. Всі учні отримали роздаткові інформаційні матеріали та запрошення на День відкритих дверей університету на каналі YouTube. Учням випускних класів була надана можливість прийняти участь в І турі Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури, чим скористалися 28 майбутніх випускників.

Кирило САМОЙЧУК

завідувач кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика