16 травня Таврійському державному агротехнологічному університеті розпочав свою роботу II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв». Для визначення найкращих, в Мелітополі зібралися переможці І етапу олімпіади, який проводився у кожному із 16 закладів вищої освіти, що відрядили своїх представників для участі в фінальному етапі. Зокрема, це:

• Вінницький національний аграрний університет;
  • Дніпровський державний аграрно-економічний університет;
  • Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського;
  • Луцький національний технічний університет;
  • Львівський національний аграрний університет;
  • Миколаївський національний аграрний університет;
  • Національний університет біоресурсів і природокористування України;
  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»;
  • Національний університет харчових технологій;
  • Одеська національна академія харчових технологій;
  • Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного;
  • Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя;
  • ДВНЗ Український державний хіміко-технологічний університет;
  • Харківський державний університет харчування та торгівлі;
  • Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка;
  • Центральноукраїнський національний технічний університет.

На перший день заплановано проведення першого, другого та третього турів олімпіади, а саме виконання письмового конкурсного завдання за програмою проведення олімпіади, з якою заздалегідь мали змогу ознайомитись всі учасники, тестування та виконання креслярсько-графічного завдання. На  другий день заплановано підведення підсумків, нагородження переможців та закриття олімпіади.

Оргкомітет олімпіади висловлює подяку ректорам зазначених вищих навчальних закладів за забезпечення участі студентів у ІІ-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності  «Обладнання переробних і харчових виробництв».

Бажаємо всім учасникам успіхів і нехай переможе найкращий.

общее фото

Снимок