15 грудня викладачами кафедри був проведений День відкритих дверей кафедри для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл № 11 і № 1 м. Мелі­тополя.

В ході проведення Дня відкритих дверей кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика були проведені бесіди та поширені інформаційні матеріали щодо спеціальностей, напрямів підготовки, можливостей та умов вступу до університету, надана інформація щодо функціонування підготовчих курсів при університеті, проведені ознайомчі екскурсії по лабораторіям кафедри з демонстрацією діючого лабораторного обладнання та дегустацією продуктів, що на ньому виробляються.

В заході прийняв участь проректор з науково-педагогічної  роботи, кандидат технічних наук, доцент Ломейко Олександр Петрович. Він ознайомив школярів зі структурою університету, розповів як здійснюється теоретична та практична підготовка майбутніх спеціалістів, які вивчаються дисципліни, яке лабораторне обладнання при цьому використовується.

Учні випускних класів мали змогу на власні очі побачити як випікається хліб, готуються пончики, чіпси, виробляється морозиво, солодка вата та попкорн і мали змогу покуштувати свіжий духмяний хліб та запашні пончики.

Загалом у заході прийняли участь 18 учнів випускного класу ЗОШ № 11 та 20 учнів випускного класу ЗОШ № 1. Зустрічі пройшли в теплій дружній атмосфері.IMG_1330 IMG_1326 IMG_1323 unnamed IMG_1324