31 жовтня колектив кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика гостинно зустрів делегацію керівників закладів освіти різних ступенів міста Мелітополя, а також роботодавців.

В ході зустрічі проректор з науково-педагогічної роботи, к.т.н., доцент Ломейко Олександр Петрович провів ознайомчу екскурсію навчально-науковими лабораторіями кафедри з демонстрацією діючого лабораторного обладнання. Гостям дуже сподобалась тепла і дружня атмосфера нашої кафедри. Роботодавці відмітили високий рівень матеріально-технічного забезпечення та висловили побажання щодо подальшої співпраці кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика щодо підготовки та подальшого працевлаштування фазівців зі спеціальності 133 “Галузеве машинобудування”.

Ми з радістю очікуємо побачити випускників закладів освіти серед студентів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та подальшій співпраці з роботодавцями!

Снимок

Інформаційний супровід: Тарасенко В.Г., доц. кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика