В середу 29.04.2020 р. відбувалася online-зустріч магістрів 11МБГМ групи кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика з куратором групи – завідувачем кафедри, д.т.н. Самойчуком К.О. з використанням комп’ютерної програми ZOOM. Заздалегідь студентам біли розіслані запрошення на адреси їх електронної пошти.

Основними питаннями, які біли розглянуті є:

– зміни в графіку навчального процесу магістрів спеціальності “Галузеве машинобудування”;

– порядок проведення модульного контролю та сесії в онлайн-режимі з використанням платформи ZOOM;

– питання проведення літньої науково-дослідної практики в умовах карантину.

Присутня на кураторській годині заст. декана факультету МТФ Верхоланцева В.О. запросила студентів до тісної співпраці та спільному вирішенні можливих проблем, пов’язаних з можливістю отримання стабільного відеозв’язку.

Незважаючи на труднощі, пов’язані з нестабільним інтернетом та перших спроб використання нової комп’ютерної програми, практично всі студенти знайшли можливості та були присутні online. Магістранти позитивно оцінили нову форму проведення зустрічей та порядок проведення контролю з дисциплін навчального плану.

Інформаоційний супровід: д.т.н., доцент Кирило Самойчук