В середу 29.04.2020 була проведена кураторська година групи 21 ГМ, куратора–асистента кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф. Ю. Ялпачика , завідувача кафедри, д.т.н Самойчука К. О та заступника декана факультету МТ Верхоланцевої В. О. На підготовчому етапі до проведення конференції куратором групи учасникам було розіслано запрошення на адреси їх електронних поштових скриньок. Зустріч проходила в режимі online- конференції з використанням комп´ютерної платформи ZOOM.

Перше слово взяв завідувач кафедри д.т.н Самойчук К. О. Він наголосив на необхідності щоденного відвідування навчально-інформаційного порталу ТДАТУ та роботи на ньому згідно затвердженого навчальним планом на період карантину за всіма дисциплінами за спеціальністю. Крім того завідувач наголосив на необхідності щоденної перевірки електронної пошти, на яку будуть приходити запрошення для участі в режимі online- конференцій в проведенні лекцій, кураторських годин, отримання заліків та складання іспитів згідно плану літньої екзаменаційної сесії. Завідувач кафедри д.т.н Самойчук К. О також наголосив на позитивних рисах отримання заліків та складання літньої екзаменаційної сесії в режимі online- конференції в першу чергу для самих студентів.

Після цього студенти групи заслухали заступника декана факультету МТ Верхоланцеву В. О, яка доповіла про:

• коригування графіку навчального процесу в зв´язку з карантинними заходами;
  • порядок проведення поточного модульного контролю, умови отримання заліку та порядок складання іспитів та контролю результатів з використанням online- зв´язку в комп´ютерній програмі ZOOM;
  • терміни залікового тижня, орієнтовний графік консультацій та іспитів;
  • порядок апеляції до рішення викладача стосовно рівня знань студента з дисципліни;
  • нюанси проходження літньої практики в умовах карантину.

На завершення заступник декана факультету МТ Верхоланцева В. О закликала студентів групи до оперативної співпраці та вирішення технічних проблем для успішного складання літньої екзаменаційної сесії в умовах карантину.

Незважаючи на технічні труднощі та відсутність стабільного сигналу Інтернета за виключенням студентів, які знаходились на роботі за дуальною системою навчання більшість студентів групи була присутня на online- конференції. Завершуючи зустріч куратор групи асистент Ковальов О. О. резюмував доведену до студентів інформацію та відповів на їх питання. До відсутніх студентів представлена інформація доведена куратором групи асистентом Ковальовим О. О.

Інформаційний супровід                               Ковальов О. О.

Візуальний супровід                                     Верхоланцева В. О.