На факультеті МТ 27.04.2020 р. відбулася перша кураторська година 22 СГМ групи (куратор Олексієнко В.О.) спеціальності «Галузеве машинобудування» з участю заступника декана з навчальної роботи Верхоланцевої В.О. Зустріч відбувалася в режимі он-лайн на платформі Zoom в зручний для учасників час. На жаль, не всі студенти змогли прийняти участь в відео конференції. У деяких студентів були перебої з інтернет-мережею, у деяких неякісно працювала платформа Zoom, тому проба такого виду дистанційного спілкування дасть можливість до початку сесії виявити і усунути можливі недоліки для успішного завершення навчального року. На кураторській годині були озвучені завдання, які стоять перед студентами на даному етапі, і необхідні умови успішного завершення цього непростого навчального року. Всі учасники були задоволені можливістю побачити один одного і схвалили такий вид дистанційного спілкування.

Інформаоційний супровід: к.т.н., доцент Вадим Олексієнко