1 грудня 2020 року відбулась онлайн зустріч здобувачів вищої освіти 21МБГМ групи спеціальності Галузеве машинобудування з куратором зав. каф. ОПХВ імені проф. Ф.Ю. Ялпачика Кирилом Самойчуком. На кураторській годині були присутні декан ф-ту МТ Сергій Кюрчев і заступники декана Валентина Верхоланцева і Надія Паляничка.

Під час виступу деканом факультету була надана інформація щодо порядку проходження другого підсумкового модуля та здачі сесії в умовах пандемії.  Куратором академічної групи було наголошено на можливості підвищення якості освітніх послуг здобувачами освіти магістерського рівня вищої освіти за рахунок проведення анкетування з якості освіти, які пропонується пройти кожному зі студентів. Значна увага була приділена питанню доброчесності навчання як з боку викладачів, так і  з боку здобувачів освіти. Виступи завершили заступники декана факультету з інформацією про майбутнє працевлаштування магістрантів після закінчення навчання в ТДАТУ.

Інформаційний супровід: д.т.н., доц. Кирило САМОЙЧУК