У сучасних умовах продовження дистанційного навчання в університеті з метою запобігання поширенню хвороби в ТДАТУ, як академічні заняття, так і виховні кураторські години проходять в режимі онлайн.

2 грудня 2020 р. проведена кураторська година в 11 ГМ групі в режимі онлайн за допомогою платформи Zoom. Окрім куратора, доцента Віри Тарасенко, були присутні завідувач кафедри ОПХВ імені професора Ф. Ю. Ялпачика професор Кирило Самойчук та заступник декана механіко-технологічного факультету доцент Валентина Верхоланцева.

Завідувач кафедри професор Кирило Самойчук наголосив на дотриманні норм академічної доброчесності під час навчання та складання заліків та екзаменів під час екзаменаційної сесії.

Заступник декана МТФ доцент Валентина Верхоланцева докладно розповіла студентам про особливості проведення ПМК-2 та екзаменаційної сесії в умовах дії карантинних заходів.

Також було проведено анкетування студентів стосовно доброчесності та якості викладання дисциплін у ТДАТУ.

Куратор 11 ГМ групи доцент Віра Тарасенко