Систематичне проведення занять з питань академічної доброчесності та проведення заходів, спрямованих на покращення якості освіти вже стало доброю традицією в стінах ТДАТУ. Так 02.12.2020 відповідно до графіку проведення анкетування стейкхолдерів з питань якості освіти та доброчесності в умовах пандемії COVID-19 о 08.50 куратором групи 31 ГМ асистентом кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф. Ю. Ялпачика (ОПХВ) О. О. Ковальовим на базі онлайн-платформи Zoom проводилась кураторська година. До онлайн-конференції у групі 31 ГМ також приєднались завідувач кафедри ОПХВ д. т.н., професор К. О. Самойчук та заступник декана механіко-технологічного факультету ТДАТУ к.т.н., доц. В. О. Верхоланцева.

Куратор групи 31 ГМ Олександр Ковальов ознайомив студентів із змінами у порядку та формі складання ПМК2 та зимової екзаменаційної сесії в умовах стрімкого поширення штаму COVID-19. Після цього Кирило Самойчук нагадав студентам про важливість дотримання правил академічної доброчесності як запоруки своєчасного та успішного отримання диплому бакалавра, а згодом і магістра та як обов’язкової умови підвищення довіри до ВНЗ ТДАТУ з боку майбутніх працедавців. Після нагадування студентам правил та умов проведення анкетування Олександр Ковальов наголосив на важливості отримання чесних відповідей, за результатами яких будуть розроблені міри та впроваджені заходи, спрямовані на підвищення якості освіти в ТДАТУ, а присутня на конференції Валентина Верхоланцева допомогла вирішити технічні питання, що виникли у студентів групи 31 ГМ при проходженні анкетування.

Інформаційний супровід: асистент кафедри ОПХВ  Олександр Ковальов