День Міста в Мелітополі традиційно приходиться на останні вихідні вересня. Визначення дати святкування має своє пояснення – ключовою галуззю економіки Мелітополя є важка промисловість і машинобудування. Оскільки міжнародне свято Дня машинобудівника святкується в останні вихідні вересня, наше місто, як історичний центр машинобудування визначив прив’язку саме до цієї дати.

Багаторічною традицією свята стало проведення виставки підприємств-виробників промислової продукції та освітніх закладів міста.

Не став виключенням і цей рік. На виставці закладів освіти «Місто, що навчається» також був представлений Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного. Провідні кафедри закладу освіти продемонстрували мешканцям та гостям міста свої розробки, які активно впроваджуються в освітній процес.

Викладачі кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика разом зі студентами механіко-технологічного факультету, на виставці організувала дегустацію продукції яка виготовляється під час проведення лабораторних робіт, що стало яскравою презентацією спеціальності 133 «Галузеве машинобудування». Присутні на заході роботодавці з радістю долучилися до презентації спеціальності та в не вимушеній обстановці мали змогу поспілкуватись з керівництвом щодо їх бачення підготовки висококваліфікованих фахівців з галузевого машинобудування.

Дякуємо організаторам за таку продуктивну і насичену виставку!

Для більш детального ознайомлення зі спеціальностями за якими здійснює освітню діяльність ТДАТУ, запрошуємо всіх бажаючих на День відкритих дверей, який відбудеться 2 жовтня 2021 р.

Валентина ВЕРХОЛАНЦЕВА

к.т.н., доцент кафедри ОПХВ імені професора Ф.Ю. Ялпачика