Відповідно до затвердженого на засіданні кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика графіку проведення олімпіад 29 листопада 2021 року відбувся 1 тур олімпіади з дисципліни «Технологічне обладнання галузі» серед здобувачів вищої освіти 4 та 2С курсів спеціальності «Галузеве машинобудування» під керівництвом викладачів: доц., к.т.н. Надії Палянички та доц, к.т.н. Валентини Верхоланцевої.

Навчальна дисципліна “Технологічне обладнання галузі” є однією з основних фахових дисциплін підготовки спеціалістів зі спеціальності 133 «Галузеве машинобудування». Вона базується на дисциплінах загальноосвітнього і загальноінженерного профілю та має безпосередній зв‘язок з такими дисциплінами фахової підготовки спеціаліста як “Процеси і апарати харчових виробництв” та “Прикладна механіка”.

Вивчення дисципліни «Технологічне обладнання галузі» має на меті підготувати студентів для виробничо-технічної, проектно-конструкторської і дослідної діяльності, пов’язаної з розробкою і експлуатацією машин і апаратів переробних і харчових виробництв; навчити студентів вміло використовувати знання, отримані в результаті фундаментальної підготовки з загальнонаукових і загальнотехнічних дисциплін, для рішення інженерних задач, пов’язаних з виробничим процесом і технологічним обладнанням.

В ході проведення олімпіади студентам було запропоновано вирішити теоретичні і практичні завдання з дисципліни «Технологічне обладнання галузі» .

Розподіл місць за результатами виконання завдань олімпіади:

1-е місце – Кузьмін К.С. (41ГМ) – 1 місце

2-е місце – Крєстов В.Г. (41ГМ) – 2 місце

3-е місце – Юрченко С.О. (21 С ГМ) – 3 місце.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у навчанні!

Надія ПАЛЯНИЧКА,

доцент кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика

Валентина ВЕРХОЛАНЦЕВА,