14 березня 2017 року на кафедрі ОПХВ відбулось засідання секції «Обладнання переробних і харчових виробництв» в рамках щорічної науково-технічної конференції студентів і магістрантів ТДАТУ за підсумками наукових досліджень 2016 року.

     В ході роботи засідання секції виступили 16 учасників зі змістовними доповідями, які підготовлені на високому інж8Vi0lK8aJg4енерному рівні та супроводжувалися наочними мультимедійними презентаціями. Під час засідання були обговорені актуальні питання удосконалення конструкцій машин та обладнання харчових виробництв.

        За активну участь у науково-дослідній роботі та підготовку кращої доповіді були відзначені наступні учасники конференції:

  • b4y21k-ZGPAПацький І.Ю., магістрант групи 11 МБ ГМ з доповіддю за темою «Удосконалення конструкції струминного гомогенізатора молока з роздільним подаванням вершків».

  • Кідалов О.О., студент групи 31 МБ з доповіддю за темою «Розвиток подрібнення зерна у сучасному світі».

    Викладачі кафедри ОПХВ вітають учасників секції «Обладнання переробних і харчових виробництв» науково-технічної конференції студентів і магістрантів ТДАТУ з вдалими доповідями про результати своїх наукових досліджень та бажають наснаги у досягненні нових цілей._mWvwtNQFw4

 

Старший викладач кафедри ОПХВ Тарасенко В.Г.