4 листопада 2020 року на кафедрі ОПХВ ім. проф. Ф.Ю. Ялпачика відбулась кураторська година 22 СГМ групи механіко-технологічного факультету (куратор групи доц. Петриченко С.В.). В ході зустрічі були обговорені нагальні питання проведення освітнього процесу в умовах карантину та підсумки проведення ПМК 1. В проведенні заходу прийняли участь декан механіко-технологічного факультету професор Кюрчев С.В., та заступник декана доцент Верхоланцева В.О.
Сергій Володимирович наголосив на необхідності посилення підготовки до здачі ЕВІ з іноземної мови для вступу до магістратури після закінчення бакалаврату і запропонував здобувачам вищої освіти додаткові безкоштовні курси з підготовки до здачі іспиту. Студенти групи відгукнулись на пропозицію декана і висловили одностайне рішення записатися на курси і намагатись після закінчення навчання в бакалавраті продовжити навчання в магістратурі університету.

Куратор 22СГМ групи Сергій Петриченко